Interiérové dveře, podlahářské a truhlářské práce | FinalPro LK s.r.o. - okna, dveře, stínící technika, stavby, rekonstrukce

Interiérové dveře, podlahářské a truhlářské práce

Interiérové dveře, kování

Dýhované, laminátové, bezpečnostní, protipožární a z masivu

Provádíme dodávku a montáž interiérových dveří dle jednotlivých přání zákazníka – interiérové dveře,protipožární a protihlukové, vstupní a bytové zn.: KASARD, MASONITE CZ,  VASCO DOORS, INVADO, ERKADO, DRE, POL-SKONE, CAG, Portadoors, Sapeli,skleněné dveře. i vchodové dveře z masivu je možné také na zakázku, dle přání zákazníka a technických možností.

Prodáváme a montujeme zakázkové interiérové dýhované, laminované a fóliové dveře (bezpečnostní, protipožární, protihlukové).

Můžete u nás nakoupit nebo využít našich služeb od zaměření po montáž a získat vše s nižší sazbou 15% DPH! Pouze pro bytové účely.

  • prodej
  • zaměření
  • montáž
  • dodání do domu


Stavební otvory

Rozměr dveří (cm)

60/197

70/197

80/197

90/197

125/197

145/197

Šířka stavebního otvoru [cm]

70

80

90

100

135

155

Výška stavebního otvoru [cm]

202

202

202

202

202

202

Nabízíme interiérové dveře včetně atypických řešení, protipožárních a vstupních bezpečnostních dveří do bytu, v mnoha modelech i dekorech.

V naší nabídce výrobky :


Interiérové dveře a zárubně:

Interiérové dveře a vchodové dveře vyrábíme v nových dekorech. Vyrábíme laminové dveře, bezpečnostní dveře, fóliové, profilové i lakované dveře.

Největšího tradičního výrobce dveří v České republice, společnosti Masonite CZ

 

České interiérové dveře a zárubně:

Společnost KASARD vyrábí dřevěné vnitřní dveře v široké paletě dřevin a v sortimentu, který plně pokrývá i ty nejnáročnější požadavky současného bydlení. Lze jimi kompletně vybavit interiéry rodinných domů, vil i kanceláří.

Známkou nabízených výrobků je jejich vysoká kvalita zpracování, prezentující tradiční styl a truhlářské umění. 

Sortiment nabízených výrobků je široký, počínaje standardními typy dveří v základních rozměrech, dveře atypických rozměrů, dveřní stěny s bočními světlíky, nadsvětlíky či jejich kombinace, skládací dveře, atd. Samozřejmostí je dodávka obložkových zárubní ve stejném dezénu jako dveře.

 

Interiérové dveře a zárubně:

 
Interiérové dveře Vasco Doors 

Obložková zárubeň folie 75-95mm od 1.358,-bez DPH

Obložková zárubeň lamino 75-95mm od 1.796,-bez DPH.

Kování

Podlahářské a truhlářské práce

Prodej a pokládka podlah EGGER, FORTE, WITEX, KAHRS, TARKETT, FATRA, MAGNUM,atd...

 
;